T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ATAŞEHİR - İçerenköy Hasanleyli Ortaokulu

Haberler

May

May

Atafest kapsamında düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında Okulumuz Ortaokullar arasında Ataşehir 2.cisi olmuştur Başta Öğretmenimiz Alpaslan Aslan olmak üzere tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

May

Söyleşi ve imza günü etkinliğimize katılan Gül Durusel hanımefendiye, Türkçe öğretmenlerimize, Okul aile birliğimizin değerli üyelerine ve öğrencilerimize teşekkürler.

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, İçerenköy Hasan Leyli ortaokulu, Hasan Leyli İlkokulu ve konuğumuz, Kosova Cumhuriyetinden Kardeş okulumuz Nazım Kokolları_Budakova Öğretmen ve Öğrencileri ile coşku içinde kutladık. Emeği geçen İdareci ve Öğretmen Arkadaşlarımı, Öğrencilerimizi, Okul aile birliğimizin değerli üyelerini, katılım sağlayan Velilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyoruz. Bayramımız kutlu olsun.

Nis

İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy kabir ziyareti ile başlayan gezimizi Mimar Sinan’ın eserlerini ziyaretle noktaladık. İstiyoruz ki biz Türk çocukları tarihimize ve kültürümüze yön veren büyüklerimize ve onların eserlerine sahip çıkalım.

Nis

Nis

Okulumuzda Öğrenci-Sporcu buluşmaları etkinliğinde Milli Atlet Gülşah Kızıltaş’ı ağırladık. Çok verimli bir söyleşi gerçekleşmiş olup, Öğrencilerimize gerekli motivasyonu kazandırdıkları için kendilerine katılımları için teşekkür ve başarılar dileriz.

Nis

Okulumuzda Din Kültürü ve Ahlak bilgisi dersi Zümre Öğretmenlerimiz tarafından düzenlenen "Peygamberimizden Mesaj Var" konulu yarışma ve Medeniyet Okumaları Projesi kapsamında İlçe Birinciliğini kazanan okulumuz Öğrencilerine düzenlenen törenle Ödülleri takdim edildi. Kendilerine sonsuz başarılar dileriz. Emeği geçen Öğretmenlerimizi ve katkı sunan tüm paydaşlarımızı yürekten kutluyoruz.

Nis

Müzemize bir kupa daha!!!. Ataşehir İlçesi masa tenisi turnuvasında Okulumuz takımı üçüncü olarak dönmüşlerdir. Bu başarılarından dolayı Beden Eğitimi Öğretmenimiz Hatice Açıkyol ve tüm sporcu öğrencilerimizi, emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Nis

 

Özel Acıbadem İlkokulu Ve Ortaokulu Müdürlüğü´nün İstanbul çapında düzenlediği "ACIBADEM KOLEJİ 2.SATRANÇ TURNUVASI"nda, "Küçükler Kategorisi"nde Okul olarak 2. olduk.

Bireysel olarak ise bir 1.lik ve bir 2.lik aldık. Emek veren herkese teşekkürler.

Nis

Hasan Leyli Ortaokulu, Sporcu Öğrencilerimizle, Eczacıbaşı Vitra Avrupa Bayanlar CEV Kupası Final Maçını izledik. Öğrencilerimiz büyük başarıya tanık oldular.

Mrt

Hasan Leyli Ortaokulu kupa serilerini devam ediyor.Bir büyük başarıda Taekwondo´dan.

7 kişi ile katılıp 3 birincilik ve 4 ikincilik ile döndüğümüz Atasehir kaymakamlık kupası taekwondo müsabakalarında yıldızlarda iki ayrı yas kategorisinde okul takımı olarak her ikisinde de 3. olduk.

Katılan tüm sporcularımız madalyayla döndüler.

Başta sporcularımızın kulüp antrenörleri ve Okulumuz Beden Eğitimi öğretmenimiz Sinem Özdemir olmak üzere, öğrencilerimizi, desteğini hiç esirgemeyen sayın.velilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Başarılarınızın daim olması dileğiyle. TEŞEKKÜRLER HASAN LEYLİ ORTAOKULU

Mrt

Ataşehir İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası 27-28 Mart 2018 tarihlerinde Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi`nde (Ataşehir) düzenlenendi.

Okulumuz Yıldızlar kategorisinde üçüncü, küçükler kategorisinde ise dördüncü oldu. 

Mrt

Çanakkale zaferinin 103.yıldönümünde çocuklarımızın vatan millet sevgisini pekiştirmek ve 18 Mart ruhunu bir kez daha ortaya çıkarabilmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz sınıf pano yarışması sonuçlandı. Yapılan değerlendirmede çocuklarımızın vatan ve millet sevgisini gerçek anlamıyla pekiştirdiklerini ve bu sevgiyi 18 Mart ruhuyla panoları yansıttıklarını gördük. Çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Emeklerine o kocaman yüreklerine sağlık.

Mrt

Ataşehir Badminton Kaymakamlık kupasında Küçük kızlarda 1.lik,Erkeklerde 2.lik kupası,Yıldız Erkeklerde 1.lik,Kızlarda ise İkincilik kupası kazananmışlardır.Başta Bedeneğitimi Öğretmenimiz Sinem Özdemir olmak üzere tüm Beden eğitimi Öğretmenlerimizi,Okulumuz takımındaki öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.